Meet Team TW3

    Meet Team TW3

    Meet Team TW3

    Een leuke toegewijde club

    Meet Team TW3
    Ieder zijn specialiteit

    Ieder zijn specialiteit

    Ieder zijn specialiteit

    Ons team van professionals staat voor je klaar. Een leuke, toegewijde club van mensen die plezier hebben in hun werk en met elkaar. Dat merk je gelijk. Ieder vanuit hun eigen specialisme in het proces, vullen ze elkaar perfect aan en zorgen samen voor maximaal toegevoegde waarde.

    Maak kennis met onze mensen. Ze zijn allemaal anders en allemaal zichzelf. Samen verhogen ze de toegevoegde waarde tot de macht drie. De aangename ontspannen en collegiale werksfeer stimuleert hun professionele ontwikkeling en onderlinge samenwerking. Dat zul jij ook merken. Onze mensen zijn toegewijd, creatief in oplossingen, vriendelijk en sociaal en communiceren open en eerlijk. 

    Team TW3

    Amile, Chantal, Claire, Danny of één van onze andere collega: stuk voor stuk toppers! Ieder vanuit hun eigen expertise. Mensen-mensen die je bijstaan gedurende het hele proces en ook blij worden als ze jou blij kunnen maken. Vriendelijk, betrokken en met Rotterdamse roots kun je altijd rekenen op eerlijk advies.

    Jeffrey Soenarto

    Verhuurmakelaar

    Jeffrey helpt in de zoektocht naar het vinden van een passende huurwoning.

    j.soenarto@tw3.nl
    06 - 83 37 09 14

    Mariska Verwaal

    Projectmanager Nieuwbouw - KRMT

    Mariska is een echte duizendpoot en leidt alle nieuwbouwprojecten in goede banen.

    m.verwaal@tw3.nl
    06 - 22 66 61 92

    Marco Jongeleen

    Nieuwbouw strategie- en advies RMT/Directie

    Marco is één van de strategische krachten van TW3 met zijn jarenlange kennis en expertise in het vastgoed.

    m.jongeleen@tw3.nl
    06 - 83 21 25 73

    Amile Berkhout

    Verkoop bestaande bouw - KRMT

    Amile heeft goede kennis, een proactieve houding en met oprechte belangstelling staat hij altijd voor jou klaar.

    a.berkhout@tw3.nl
    06 - 83 15 57 31

    Claire Waard

    Backoffice

    Claire staat onze klanten vol enthousiasme te woord en ontzorgt de makelaars volledig.

    c.waard@tw3.nl
    010 - 300 71 17

    Gau Sripal

    Kopersbegeleider

    Gau gaat graag tot het uiterste voor de kopers welke hij begeleidt tot aan oplevering.

    g.sripal@tw3.nl
    06 - 82 33 84 25

    Kirsten Ras

    Online Marketeer

    Kirsten werkt voornamelijk achter de schermen, maar in de media uitingen zul je haar wellicht ook wel eens voorbij zien komen.

    k.ras@tw3.nl
    06 - 30 48 69 97

    Marike Luijten- de Leeuw

    Backoffice

    Marike onderhoudt het contact tussen klant en makelaar, waarbij zij met duidelijke communicatie de klant tevreden wil stellen.

    m.luijten@tw3.nl
    010 - 307 04 00

    Tom van Noord

    Nieuwbouw strategie- en advies/Directie

    Tom vertaalt strategie en tactiek door naar de praktijk en heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan.

    t.vannoord@tw3.nl
    06 - 83 22 24 18

    Mireille Cornelissen

    Kopersbegeleider

    Mireille begeleid kopers bij de verschillende stappen binnen het keuzetraject van hun nieuwbouwwoning

    m.cornelissen@tw3.nl
    010 - 307 59 29

    Lonneke Cramer

    Verkoop Nieuwbouw - KRMT

    Lonneke heeft oog voor detail en helpt graag in de zoektocht naar een passende woning.

    l.cramer@tw3.nl
    06 - 30 97 58 78

    Roland van den Berg

    Kopersbegeleider

    Roland is altijd op zoek naar verbeteringen, uitdagingen en manieren om het onderste uit de kan te halen voor de kopers.

    roland@tw3.nl
    06 - 57 69 46 09